post

Pergel Vinç

Pergel Vinçler, Sabit bir noktadan belirli bir çap ölçüsünde , yüklerin kaldırılıp taşınması ve istiflenmesi amacında kullanılan vinçlerdir. Çeşitli tiplerde uygulamalar yapmak mümkündür.

Değişken iş ortamları için

Pergel Vinç ,yüksek oranda uyarlanabilirliğe sahiptir, çeşitli atölye ve endüstrilere çok iyi uyum sağlar. 2000 kg’ye kadar olan yapı malzemelerinin elleçlenmesi için uygun maliyetli bir yöntemdir.

Pergel Vinç, XM çelik profilli pergel vinçler ve i-kiriş profilli aşağı destekli pergel vinçler çift yönlü desteğe sahiptir. Standart duvara monte pergel vinçlerimiz 180 dereceye kadar dönüş sağlayabilirken kolonlu pergel vinçler 270 derece hareket edebilir. Daha yüksek kaldırma kapasitesi veya 360 derece tam dönüş gibi özel seçenekler mevcuttur.

Tesisinize göre uyarlanabilir

Pergel vinçler, çok çeşitli yük kapasiteleri ve uzatma seçenekleri ile mevcuttur. Kolu, duvara veya zemine sabitlemenin birkaç farklı yöntemi bulunduğu düşünüldüğünde tesisiniz için en uygun çözüme sahip olmanızı sağlayabiliriz.

Ayarlanabilir konsol rulmanı sayesinde yatay kolu doğru şekilde ayarlamak son derece kolaydır ve böylelikle kontrolsüz kol ve araba hareketleri de en aza indirilmiş olur. Kullanılabilirliği en uygun hale getirme özellikleri için 10 derecelik artışlarla ayarlanabilir dönüş durdurma ve 3 konumlu kilit (-90º, 0º, +90º) gibi seçenekler mevcuttur.

Pergel Vinç pergel vinçler, tehlikeli ortamlar için de kullanılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir